تبلیغات
مطالب فوتبالی-اخبار فوتبالی-لیگ برتر پخش زنده ی ورزشی-بیوگرافی فوتبالی نقل و انتقالات-جدول لیگ ها-تاریخچه ی تیم ها و جام ها-گالری عکس فوتبالی-دانلود گل ها و کلیپ فوتبالی - هوار محکوم به پرداخت 60 میلیون به پرسپولیس
 
مطالب فوتبالی-اخبار فوتبالی-لیگ برتر پخش زنده ی ورزشی-بیوگرافی فوتبالی نقل و انتقالات-جدول لیگ ها-تاریخچه ی تیم ها و جام ها-گالری عکس فوتبالی-دانلود گل ها و کلیپ فوتبالی
همه چیز از فوتبال
                                   

مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت: هوار ملا محمد ملزم به پرداخت مبلغ 600 میلیون ریال به باشگاه پرسپولیس شده است.

 

 به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، مصطفی شکری مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس درباره رای صادره کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص شکایت از هوار ملا محمد گفت: رای کمیته انضباطی در این خصوص از هوار محمد مبنی بر الزام این بازیکن به پرداخت 20 درصد از قرارداد منعقده به باشگاه و همچنین دعوی متقابل این بازیکن علیه باشگاه پرسپولیس بابت مطالبه الباقی قرارداد مربوط به فصل 89-88 صادر شد و کمیته انضباطی ضمن رد ادعای بازیکن نامبرده را محکوم به پرداخت 20 درصد از مبلغ قرارداد در وجه باشگاه کرد. بر این اساس هوار ملا محمد ملزم به پرداخت مبلغ 600 میلیون ریال به باشگاه پرسپولیس شده است.

 وی افزود: همچنین با توجه به اختلاف رقم قرارداد ثبت شده در سازمان لیگ و قرارداد داخلی، کمیته انضباطی به استناد بند 16 از اصلاحیه آیین نامه نقل و انتقالات سازمان لیگ مصوب 3/4/89 جریمه‌ای معادل 20 درصد مابه التفاوت رقم مذکور را در وجه فدراسیون فوتبال تعیین کرده است.

 شکری خاطرنشان کرد: این بخش از رای مورد تجدید نظرخواهی باشگاه قرار گرفته و لایحه تجدیدنظرخواهی را ارسال خواهیم کرد که به این دلیل این که اصولا قوانین و مقررات و به‌ الاخص مقرراتی که جنبه جزایی و تنبیهی دارند قابلیت "عطف به ما سبق " ندارند مگر در مواردی که به نفع محکوم علیه باشد.

 وی ادامه داد: در خصوص موضوع فوق نیز کمیته محترم انضباطی به این نکته عنایت نداشته‌اند که تاریخ انعقاد قرارداد مربوط به یک فصل پیش از تصویب اصلاحیه آیین نامه نقل و انتقالات بوده است و این ماده صرفا ناظر به قراردادهایی است که پس از تاریخ مذکور منعقد می‌شوند و قابل تسری به این قرارداد نبوده و نیست.

 شکری در پایان گفت: به هر حال ضمن تشکر از اعضای محترم کمیته انضباطی در احقاق حقوق مسلم باشگاه، امیدواریم کمیته محترم استیناف نیز این بخش از رای صادره را اصلاح کنند.

 

نوع مطلب : پرسپولیس، 
برچسب ها :


درباره وبلاگمدیر وبلاگ : نیایش یوسفی
نظرسنجی

شما طرفدار كدام یكی از قدرت های برتر ایران هستید؟
جستجو


آمار وبلاگ

کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :